WEDSTRIJD
20.06.19 | 2e ronde | Alexander Weis | Simone Roncalli | 5-7, 6-2, 6-3 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Alexander Weis | Simone Roncalli | |
1e Service % | 66/97 (68%) | 42/87 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/66 (65%) | 25/42 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/31 (42%) | 20/45 (44%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/87 (48%) | 41/97 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/184 (53%) | 86/184 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 7 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexander Weis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Simone Roncalli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Weis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Simone Roncalli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexander Weis | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Simone Roncalli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Weis | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Simone Roncalli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Weis | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Simone Roncalli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Weis | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Simone Roncalli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Alexander Weis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Simone Roncalli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Weis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Simone Roncalli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Weis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Simone Roncalli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Weis | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Simone Roncalli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Alexander Weis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Simone Roncalli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Weis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Simone Roncalli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexander Weis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Simone Roncalli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexander Weis | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Simone Roncalli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Weis | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexander Weis vs. Simone Roncalli - onderlinge wedstrijden
07.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Alexander Weis | Simone Roncalli | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Francavilla Challenger | Clay |
11.10.19 | Kwartfinale | Simone Roncalli | Alexander Weis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
20.06.19 | 2e ronde | Alexander Weis | Simone Roncalli | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Alexander Weis form & Simone Roncalli form
Alexander Weis - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - scratch | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Henrique Rocha | 3-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail |
Simone Roncalli - laatste wedstrijden
Cordenons Challenger - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Gabriel Ghetu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Matyas Fuele | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 Halve finale | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.05.23 2e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Francavilla Challenger - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Ray Ho | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Tomasz Berkieta | 7-66, 1-0, Tomasz Berkieta - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Niklas Schell | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Pedja Krstin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Szymon Kielan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-70, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Jaime Caldes | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |