WEDSTRIJD
03.10.19 | 2e ronde | Alexandre Muller | Julius Tverijonas | 7-5, 3-0, - scratch | M25 Tavira | Hard |
STATISTIEKEN
Alexandre Muller | Julius Tverijonas | |
1e Service % | 41/67 (61%) | 38/55 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/41 (68%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/26 (35%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/55 (51%) | 30/67 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/122 (53%) | 57/122 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Julius Tverijonas | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Alexandre Muller | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Julius Tverijonas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexandre Muller | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Julius Tverijonas | |
0-0 | ||
Alexandre Muller | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Julius Tverijonas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandre Muller | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Julius Tverijonas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandre Muller | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Julius Tverijonas | |
0-0 | ||
Alexandre Muller | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Julius Tverijonas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Julius Tverijonas | |
0-0 | ||
Alexandre Muller | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandre Muller vs. Julius Tverijonas - onderlinge wedstrijden
03.10.19 | 2e ronde | Alexandre Muller | Julius Tverijonas | 7-5, 3-0, Julius Tverijonas - scratch | wedstrijd detail | M25 Tavira | Hard |
Alexandre Muller form & Julius Tverijonas form
Alexandre Muller - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
27.09.23 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Julius Tverijonas - laatste wedstrijden
Vilnius Challenger - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Terence Atmane | 7-63, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Filippo Mondini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Hellstrom | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Vilnus Challenger - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Lucas Krainer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vilnius - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Henri Squire | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 Kwalif. | vs. Oskar Antinheimo | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
03.09.21 Kwartfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.21 2e ronde | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Alexis Canter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Alexander Kotzen | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.06.20 1e ronde | vs. Mikelis Libietis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
06.03.20 | vs. Joao Sousa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Eduardo Struvay | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Ben Jones | 6-76, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. George Davies | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Weightman | 6-1, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Daniel Little | 1-6, 2-4, - Julius Tverijonas - scratch | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cheraag Bajwa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 5-7, 0-3, - Julius Tverijonas - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |