WEDSTRIJD
25.07.17 | 1e ronde | Alexandre Muller | Thomas Laurent | 6-2, 6-2 | France F17 | Clay |
STATISTIEKEN
Alexandre Muller | Thomas Laurent | |
1e Service % | 21/45 (47%) | 24/42 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/21 (81%) | 12/24 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/24 (63%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/42 (57%) | 13/45 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandre Muller vs. Thomas Laurent - onderlinge wedstrijden
21.06.20 | 1e ronde | Alexandre Muller | Thomas Laurent | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
16.06.20 | 1e ronde | Thomas Laurent | Alexandre Muller | 6-3, 7-6 | wedstrijd detail | ||
25.07.17 | 1e ronde | Alexandre Muller | Thomas Laurent | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | France F17 | Clay |
Alexandre Muller form & Thomas Laurent form
Alexandre Muller - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
27.09.23 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Thomas Laurent - laatste wedstrijden
M25 Montauban - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 7-62, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Malek Jaziri | 6-1, 3-0, Malek Jaziri - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
17.09.21 Kwartfinale | vs. Vasil Kirkov | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-4, - Thomas Laurent - scratch | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
09.03.21 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Jurgen Briand | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
14.11.20 Halve finale | vs. Holger Rune | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.20 Kwartfinale | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.20 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.20 1e ronde | vs. Lucas Poullain | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-72, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.10.20 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.09.20 1e ronde | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.20 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.20 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.20 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.20 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.20 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |