WEDSTRIJD
02.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Alexandros Skorilas | Aleksei Khomich | 6-3, 3-6, 12-10 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
Alexandros Skorilas vs. Aleksei Khomich - onderlinge wedstrijden
02.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Alexandros Skorilas | Aleksei Khomich | 6-3, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Alexandros Skorilas form & Aleksei Khomich form
Alexandros Skorilas - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Edas Butvilas | - | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Amit Vales | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ron Ellouck | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alexander Frusina | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Joao Dinis Silva | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Miguel Pereira Lopes | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lewie Lane | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Pavlos Tsitsipas | 0-1, - Alexandros Skorilas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Peter Heller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Jakub Nicod | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Stuart Parker | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Benjamin Pietri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Jean-Christian Morandais | 6-1, 4-6, 6-79 | wedstrijd detail |
Aleksei Khomich - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |