WEDSTRIJD
14.06.20 | 1e ronde | Alexei Popyrin | Elliot Benchetrit | 13-9, 9-12, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexei Popyrin | 2-1 | |
6-5 | Elliot Benchetrit | |
13-9 |
2 | ||
Alexei Popyrin | 0-0 | |
9-12 |
1 | ||
8-5 | Elliot Benchetrit | |
Alexei Popyrin | 9-5 | |
13-9 |
2 | ||
0-0 | Elliot Benchetrit | |
Alexei Popyrin | 0-2 | |
1-3 | Elliot Benchetrit | |
Alexei Popyrin | 1-5 | |
2-6 | Elliot Benchetrit | |
Alexei Popyrin | 3-7 | |
5-7 | Elliot Benchetrit | |
Alexei Popyrin | 6-8 | |
7-0 | Elliot Benchetrit | |
Alexei Popyrin | 8-0 | |
9-12 |
3 | ||
0-0 | Elliot Benchetrit | |
Alexei Popyrin | 2-1 | |
4-1 | Elliot Benchetrit | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexei Popyrin vs. Elliot Benchetrit - onderlinge wedstrijden
14.06.20 | 1e ronde | Alexei Popyrin | Elliot Benchetrit | 13-9, 9-12, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
16.05.19 | 3e ronde | Elliot Benchetrit | Alexei Popyrin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Lisbon Challenger | Clay |
Alexei Popyrin form & Elliot Benchetrit form
Alexei Popyrin - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
25.03.24 3e ronde | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
23.02.24 Halve finale | vs. Karen Khachanov | 6-712, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Alexander Bublik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Hugo Grenier | 7-63, 6-78, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Novak Djokovic | 3-6, 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Roman Safiullin | 7-69, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 7-64 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
26.11.23 Rubber 1 | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
24.11.23 Rubber 1 | vs. Otto Virtanen | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Andrey Rublev | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Shintaro Mochizuki | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Cristian Garin | 4-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Karen Khachanov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
29.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 6-75, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 3-6, 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Hubert Hurkacz | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.08.23 3e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.23 2e ronde | vs. Nicolas Jarry | Nicolas Jarry - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.08.23 Kwalif. | vs. Max Purcell | 7-66, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Stan Wawrinka | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Matteo Arnaldi | 6-72, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Dino Prizmic | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |
Elliot Benchetrit - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Noah Lopez | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Nick Chappell | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 1-2, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 3-6, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matej Vocel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Tiago Pereira | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Louis Tessa | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirza Basic | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-4, 3-6, 0-2, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 4-4, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |