WEDSTRIJD
10.05.19 | Kwartfinale | Alexey Vatutin | Benjamin Hassan | 7-5, 7-63 | Aix En | Clay |
STATISTIEKEN
Alexey Vatutin | Benjamin Hassan | |
1e Service % | 57/79 (72%) | 50/84 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/57 (58%) | 29/50 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/22 (50%) | 15/34 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/84 (48%) | 35/79 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/163 (52%) | 79/163 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Benjamin Hassan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Vatutin | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Benjamin Hassan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Benjamin Hassan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Benjamin Hassan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexey Vatutin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Benjamin Hassan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexey Vatutin | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Benjamin Hassan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Benjamin Hassan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexey Vatutin | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Benjamin Hassan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Vatutin | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Benjamin Hassan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Benjamin Hassan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexey Vatutin | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Benjamin Hassan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Benjamin Hassan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Vatutin | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexey Vatutin vs. Benjamin Hassan - onderlinge wedstrijden
10.05.19 | Kwartfinale | Alexey Vatutin | Benjamin Hassan | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | Aix En | Clay |
23.12.17 | Finale | Alexey Vatutin | Benjamin Hassan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Qatar F6 | Hard |
13.07.17 | Kwartfinale | Alexey Vatutin | Benjamin Hassan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Germany F7 | Clay |
Alexey Vatutin form & Benjamin Hassan form
Alexey Vatutin - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - scratch | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.23 Finale | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Benjamin Hassan - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Billy Harris | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Bautista Agut | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-73, 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 6-72, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
03.02.24 | vs. Yoshihito Nishioka | 6-1, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Yosuke Watanuki | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Choinski | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Billy Harris | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. James McCabe | 0-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Blake Ellis | 1-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Dominik Koepfer | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hamad Medjedovic | 6-2, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Radu Albot | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-75, 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Joris De Loore | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |