WEDSTRIJD
24.09.18 | 1e ronde | Alexey Vatutin | Jaume Antoni Munar Clar | 6-4, 6-4 | Orleans Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Alexey Vatutin | Jaume Antoni Munar Clar | |
1e Service % | 57/78 (73%) | 39/72 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/57 (63%) | 21/39 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/21 (43%) | 17/33 (52%) |
Benutte Breakpoints | 4/14 (29%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/72 (47%) | 33/78 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/150 (53%) | 71/150 (47%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexey Vatutin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexey Vatutin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Alexey Vatutin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexey Vatutin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexey Vatutin vs. Jaume Antoni Munar Clar - onderlinge wedstrijden
24.09.18 | 1e ronde | Alexey Vatutin | Jaume Antoni Munar Clar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Orleans Challenger | I. hard |
03.04.16 | 2e ronde van de kwal. | Alexey Vatutin | Jaume Antoni Munar Clar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Napoli Challenger | Clay |
Alexey Vatutin form & Jaume Antoni Munar Clar form
Alexey Vatutin - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - scratch | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.23 Finale | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Jaume Antoni Munar Clar - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Alex Michelsen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Baez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Adrian Mannarino | 3-6, 3-6, 6-1, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
07.01.24 Kwalif. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Corentin Moutet | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Patrick Kaukovalta | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 5-7, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Ben Shelton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Rigele Te | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-73, 6-71 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Couacaud | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |