WEDSTRIJD
06.05.19 | 1e ronde | Alexey Vatutin | Kevin Krawietz | 3-6, 6-0, 7-5 | Aix En | Clay |
STATISTIEKEN
Alexey Vatutin | Kevin Krawietz | |
1e Service % | 65/97 (67%) | 41/73 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/65 (60%) | 24/41 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/32 (53%) | 16/32 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/73 (45%) | 41/97 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/170 (52%) | 81/170 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kevin Krawietz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Kevin Krawietz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Vatutin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Kevin Krawietz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexey Vatutin | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexey Vatutin | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexey Vatutin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexey Vatutin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Kevin Krawietz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 5-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Vatutin | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Kevin Krawietz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexey Vatutin vs. Kevin Krawietz - onderlinge wedstrijden
06.05.19 | 1e ronde | Alexey Vatutin | Kevin Krawietz | 3-6, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | Aix En | Clay |
Alexey Vatutin form & Kevin Krawietz form
Alexey Vatutin - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - scratch | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.23 Finale | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Kevin Krawietz - laatste wedstrijden
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Zsombor Piros | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
19.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Cuevas | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
30.07.20 1e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Mischa Zverev | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Tobias Kamke | 6-73, 7-62, 0-3, - Kevin Krawietz - scratch | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Peter Torebko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Julian Lenz | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.06.20 1e ronde | vs. Milan Welte | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.20 1e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
17.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Grass | ||||
26.06.19 2e ronde | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.06.19 Kwalif. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Setkic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Troicki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde | vs. Joao Domingues | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
07.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Ymer | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
03.04.19 2e ronde | vs. Nikola Milojevic | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.19 1e ronde | vs. Thomaz Bellucci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde | vs. Daniel Gimeno-Traver | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
23.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Granollers | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest Challenger - I. hard | ||||
05.02.19 2e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - Carpet | ||||
24.11.18 Halve finale | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.18 Kwartfinale | vs. Federico Gaio | 7-64, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.11.18 2e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail |