WEDSTRIJD
04.03.19 | Kwalif. | Alexis Boureau | Clement Chidekh | 6-4, 6-2 | M15 Toulouse | I. hard |
STATISTIEKEN
Alexis Boureau | Clement Chidekh | |
1e Service % | 31/52 (60%) | 53/72 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/31 (71%) | 30/53 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/21 (76%) | 10/19 (53%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/72 (44%) | 14/52 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/124 (56%) | 54/124 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
France
25.04.96, 27 Jaar
17119 $
25.04.96, 27 Jaar
17119 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Alexis Boureau vs. Clement Chidekh - onderlinge wedstrijden
04.03.19 | Kwalif. | Alexis Boureau | Clement Chidekh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Toulouse | I. hard |
29.09.18 | 1e ronde van de kwal. | Alexis Boureau | Clement Chidekh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | France F20 | I. hard |
Alexis Boureau form & Clement Chidekh form
Alexis Boureau - laatste wedstrijden
M15 Veigy - Carpet | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Berger | 1-2, - Alexis Boureau - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Twan Van Zijl | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Martim Simoes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andre Stewart | 2-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Simon Freund | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Johannes Seeman | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Berquier | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jeremy Jahn | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Thorben Sannen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Simone Roncalli | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Michal Mikula | 7-63, 6-75, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Clement Deleersnyder | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Tristan Piombo | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Kubiak | 3-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Kokoro Isomura | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Babji Siva Atturu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Kuan Yu Chen | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Clement Chidekh - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Arthur Fery | 7-5, 1-0, Arthur Fery - scratch | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Axel Garcian | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Michael Agwi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-2, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Egor Gerasimov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Paul Jubb | 0-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Manuel Guinard | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Daniel Masur | 7-64, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 7-5, Kirill Kivattsev - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Florent Bax | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Kyle Edmund | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |