WEDSTRIJD
04.12.19 | 1e ronde | Alexis Galarneau | Richard Thongoana | 6-1, 6-4 | M15 Tallahassee | I. hard |
STATISTIEKEN
Alexis Galarneau | Richard Thongoana | |
1e Service % | 27/51 (53%) | 42/61 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/27 (85%) | 22/42 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/24 (42%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/61 (54%) | 18/51 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Richard Thongoana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexis Galarneau | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Richard Thongoana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexis Galarneau | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Richard Thongoana | |
Alexis Galarneau | 5-1 | |
0-0, 0-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Alexis Galarneau | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Richard Thongoana | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexis Galarneau | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30 | ||
1-2 | Richard Thongoana | |
0-0 | ||
2-3 | Richard Thongoana | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40[BP] | ||
Alexis Galarneau | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-4 | Richard Thongoana | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Alexis Galarneau | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
JAR
20.07.99, 24 Jaar
20.07.99, 24 Jaar
Alexis Galarneau vs. Richard Thongoana - onderlinge wedstrijden
04.12.19 | 1e ronde | Alexis Galarneau | Richard Thongoana | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Tallahassee | I. hard |
Alexis Galarneau form & Richard Thongoana form
Alexis Galarneau - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Quentin Halys | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Li Tu | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Brandon Holt | 6-79, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Zachary Svajda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 7-65, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Patrick Kypson | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Denis Kudla | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Lorenzo Sonego | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Stricker | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-710, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
30.07.23 Kwalif. | vs. Bjorn Fratangelo | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Philip Sekulic | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Tung-Lin Wu | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Omar Jasika | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Kei Nishikori | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Richard Thongoana - laatste wedstrijden
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Jeremie Casabon | 7-64, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Rosensteel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Miles Jones | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Giovanni Calvano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
USA F35 - I. hard | ||||
05.12.18 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.18 1e ronde | vs. Sebastian Arcila | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.18 Kwalif. | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Cahn | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F2 - Hard | ||||
07.06.18 2e ronde | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.18 1e ronde | vs. Takanyi Garanganga | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lefa Ashley Sibanda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Christian Paul | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F1 - Hard | ||||
30.05.18 2e ronde | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
28.05.18 1e ronde | vs. Connor Farren | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Uganda F1 - Clay | ||||
29.04.18 Kwalif. | vs. Ajeet Rai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Demark Schulze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Egypt F9 - Hard | ||||
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mirko Martinez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F8 - Hard | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Dittmer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F7 - Hard | ||||
25.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Arturs Lazdins | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |