WEDSTRIJD
01.02.20 | Halve finale | Alexis Gautier | Quentin Robert (1994) | 6-2, 3-1, - scratch | M15 Veigy | Carpet |
STATISTIEKEN
Alexis Gautier | Quentin Robert (1994) | |
1e Service % | 25/36 (69%) | 22/42 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/25 (88%) | 15/22 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/11 (36%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/42 (50%) | 10/36 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 47/78 (60%) | 31/78 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Quentin Robert (1994) | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexis Gautier | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Quentin Robert (1994) | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexis Gautier | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Quentin Robert (1994) | |
0-0 | ||
Alexis Gautier | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Quentin Robert (1994) | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexis Gautier | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Quentin Robert (1994) | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexis Gautier vs. Quentin Robert (1994) - onderlinge wedstrijden
01.02.20 | Halve finale | Alexis Gautier | Quentin Robert (1994) | 6-2, 3-1, Quentin Robert (1994) - scratch | wedstrijd detail | M15 Veigy | Carpet |
Alexis Gautier form & Quentin Robert (1994) form
Alexis Gautier - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Pierre Delage | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Matej Vocel | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maxime Janvier | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Leo Deflandre | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Mark Lajal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joffrey De Schepper | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 6-718 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Ryan James Storrie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Raphael Calzi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-78, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Etienne Donnet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Julian Ocleppo | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Oscar Otte | 2-1, Oscar Otte - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Adit Sinha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Siim Troost | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. John Sperle | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ludvig Fredrik Hede | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Quentin Robert (1994) - laatste wedstrijden
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Alexander Donski | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Fabio Coelho | 0-5, - Quentin Robert (1994) - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Max Andrews | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
02.03.21 1e ronde | vs. Michael Geerts | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Alexis Musialek | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Lapalu | 3-2, - Quentin Robert (1994) - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
13.12.20 Finale | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.20 Halve finale | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.20 Kwartfinale | vs. Max Andrews | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.20 2e ronde | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Xavi Matas Ortega | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Arthur Cazaux | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.20 1e ronde | vs. Markus Eriksson | 0-6, 6-1, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.20 Kwalif. | vs. Roy Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Allan Deschamps | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.07.20 1e ronde | vs. Maxime Tchoutakian | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Pierre Faivre | 7-5, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
05.07.20 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Bart Stevens | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |