WEDSTRIJD
20.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Alfredo Perez | Finn Bass | 7-64, 5-7, 10-0 | M25 Fort | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alfredo Perez vs. Finn Bass - onderlinge wedstrijden
20.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Alfredo Perez | Finn Bass | 7-64, 5-7, 10-0 | wedstrijd detail | M25 Fort | Hard |
Alfredo Perez form & Finn Bass form
Alfredo Perez - laatste wedstrijden
Champaign Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Martin Damm | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Alexander Cozbinov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathis Debru | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaetan Mehta | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Colin Markes | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Garrett Johns | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mark Lajal | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Evan Zhu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Albuquerque - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Ryan Dickerson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ezekiel Clark | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Kang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Tristan Boyer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keenan Mayo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Dallas - I. hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Micah Braswell | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Tyler Zink | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Lakewood - Hard | ||||
09.07.23 Finale | vs. Andre Ilagan | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Stefan Dostanic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Quinn Vandecasteele | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Azuma Visaya | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Stefan Menichella | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Irvine - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Isaiah Strode | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tulsa - Hard | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Nick Chappell | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Adam Neff | 6-1, 1-0, Adam Neff - scratch | wedstrijd detail |
Finn Bass - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Sergo Sikharulidze | 5-7, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 3-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Toto | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Lacides | 6-73, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leo Deflandre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Axel Garcian | 7-5, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Raphael Vaksmann | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Charles Bertimon | 6-76, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Dax Donders | 7-68, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Stevenson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Federico Bondioli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Savelii Shpita | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Marosik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. James Davis | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sahej Maker | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Marcus Walters | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Santoro-Fergusson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Toby Samuel | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Tiran Sanghera | Tiran Sanghera - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gleb Sakharov | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Henry Searle | 7-66, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Freek Van Donselaar | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Pudney | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |