WEDSTRIJD
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Aliaksandr Liaonenka | Igor Solomatin | 6-4, 7-64 | M15 Telavi | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
16.12.98, 25 Jaar
16.12.98, 25 Jaar
Aliaksandr Liaonenka vs. Igor Solomatin - onderlinge wedstrijden
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Aliaksandr Liaonenka | Igor Solomatin | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Telavi | Clay |
Aliaksandr Liaonenka form & Igor Solomatin form
Aliaksandr Liaonenka - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Marek Gengel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bai | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Arthur Weber | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Luke Saville | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.23 Kwalif. | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 6-715, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Woobin Shin | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 0-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Semen Voronin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Karan Singh | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Mokrov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | - | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Jordan Chiu | 7-68, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Hanwen Li | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Pavel Verbin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petar Teodorovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail |
Igor Solomatin - laatste wedstrijden
M15 Pescara - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
02.08.21 Kwalif. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 L'Aquila - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.20 Kwalif. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.09.20 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.20 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.09.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |