WEDSTRIJD
08.05.19 | 1e ronde | Altug Celikbilek | Ivan Mikhaylyuk | 4-6, 6-1, 6-3 | M15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Altug Celikbilek | Ivan Mikhaylyuk | |
1e Service % | 38/68 (56%) | 48/85 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/38 (74%) | 29/48 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/30 (63%) | 16/37 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/85 (47%) | 21/68 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/153 (57%) | 66/153 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Altug Celikbilek | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ivan Mikhaylyuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ivan Mikhaylyuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ivan Mikhaylyuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Ivan Mikhaylyuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Ivan Mikhaylyuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Altug Celikbilek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ivan Mikhaylyuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ivan Mikhaylyuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Altug Celikbilek | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ivan Mikhaylyuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Altug Celikbilek | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Ivan Mikhaylyuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Ivan Mikhaylyuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Ivan Mikhaylyuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Ivan Mikhaylyuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Altug Celikbilek | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ivan Mikhaylyuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
11.10.98, 25 Jaar
11.10.98, 25 Jaar
Altug Celikbilek vs. Ivan Mikhaylyuk - onderlinge wedstrijden
08.05.19 | 1e ronde | Altug Celikbilek | Ivan Mikhaylyuk | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
Altug Celikbilek form & Ivan Mikhaylyuk form
Altug Celikbilek - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail |
Ivan Mikhaylyuk - laatste wedstrijden
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Starostin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Richard Biagiotti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Andrew Fenty | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rajic | 6-2, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Calderara | 6-0, 3-0, Antonio Calderara - scratch | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Figlia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Issei Okamura | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Magd Eldin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Spencer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliano Troche | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Daniel Litvinov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Andrey Budanov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ruzel Fathullin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Richard Muzaev | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sviatoslav Lutkovskii | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Hubner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ameur Ben Hassen | 3-2, Ameur Ben Hassen - scratch | wedstrijd detail | |
02.12.19 Kwalif. | vs. Sergey Bolotov | 1-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mohammed Affes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Burgas - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |