WEDSTRIJD
27.10.18 | Finale | Altug Celikbilek | Louis Wessels | 6-2, 2-6, 6-4 | Germany F16 | I. hard |
STATISTIEKEN
Altug Celikbilek | Louis Wessels | |
1e Service % | 56/87 (64%) | 44/83 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/56 (66%) | 30/44 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/31 (55%) | 18/39 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/83 (42%) | 33/87 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/170 (52%) | 81/170 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 4 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Altug Celikbilek | 1-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Altug Celikbilek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Altug Celikbilek | 3-1 | |
Altug Celikbilek | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Altug Celikbilek | 5-1 | |
5-2 | Louis Wessels | |
0-0, 30-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Louis Wessels | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Louis Wessels | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
Altug Celikbilek | 1-5 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Altug Celikbilek | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
Altug Celikbilek | 0-0 | |
0-1 | Louis Wessels | |
0-0, 15-40, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Altug Celikbilek | 3-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Altug Celikbilek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Louis Wessels | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Altug Celikbilek vs. Louis Wessels - onderlinge wedstrijden
27.10.18 | Finale | Altug Celikbilek | Louis Wessels | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Germany F16 | I. hard |
Altug Celikbilek form & Louis Wessels form
Altug Celikbilek - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail |
Louis Wessels - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Rayane Oumaouche | 6-76, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Joao Menezes | 1-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tristan Mccormick | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 0-3, - Louis Wessels - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Kylian Collignon | 4-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Amr Elsayed | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Marius Copil | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Felix Gill | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |