WEDSTRIJD
16.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Amaury Delmas | Alexander Klintcharov | 6-4, 6-3 | Tunisia F32 | Hard |
STATISTIEKEN
France
01.04.98, 26 Jaar
15755 $
01.04.98, 26 Jaar
15755 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
New Zeland
25.08.96, 27 Jaar
13574 $
25.08.96, 27 Jaar
13574 $
Amaury Delmas vs. Alexander Klintcharov - onderlinge wedstrijden
16.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Amaury Delmas | Alexander Klintcharov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Tunisia F32 | Hard |
Amaury Delmas form & Alexander Klintcharov form
Amaury Delmas - laatste wedstrijden
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
13.01.20 Kwalif. | vs. Lucas Bouquet | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Nicolo Turchetti | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Sabit Suntic | 6-0, 3-1, Sabit Suntic - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Kovac | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Antun Vidak | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Chitila - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Theodor Cristian Miriuta | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. George Tsivadze | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Shalva Dzhanashia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Paul Valsecchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Masi Sarpola | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Paul Cayre | 4-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Seateun | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Toulouse - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Mathieu Perchicot | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Gerini | 5-0, Tomas Gerini - scratch | wedstrijd detail | |
17.06.19 Kwalif. | vs. Hugo Pontico | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grasse - Clay | ||||
03.05.19 Kwartfinale | vs. Yanais Laurent | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Alexis Gautier | 4-2, Alexis Gautier - scratch | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 6-79, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Alexander Klintcharov - laatste wedstrijden
M25 Calabasas - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Neel Rajesh | 6-4, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Azuma Visaya | 6-3, 6-71, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. August Holmgren | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Emile Hudd | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Menichella | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuvraj Rao | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Takuya Kumasaka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Imai | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kokoro Isomura | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Constant Lestienne | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Jayden Court | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mason Naumovski | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Bianchet | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Sung Nam | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Sam Ryan Ziegann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jayden Court | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Ewen Lumsden | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carl Holder | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Finn Bass | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Ryan James Storrie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Simkiss | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |