WEDSTRIJD
09.09.18 | 1e ronde van de kwal. | Ameur Ben Hassen | Bernardo Pereira Oliveira | 6-2, 6-4 | Tunisia F31 | Hard |
STATISTIEKEN
Tunisia
28.06.93, 30 Jaar
13468 $
28.06.93, 30 Jaar
13468 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
18.06.96, 27 Jaar
18.06.96, 27 Jaar
Ameur Ben Hassen vs. Bernardo Pereira Oliveira - onderlinge wedstrijden
09.09.18 | 1e ronde van de kwal. | Ameur Ben Hassen | Bernardo Pereira Oliveira | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Tunisia F31 | Hard |
Ameur Ben Hassen form & Bernardo Pereira Oliveira form
Ameur Ben Hassen - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Maxence Broville | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Serafin Zund | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-76, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Stepanic | 5-7, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
19.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Voljacques | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Hugo Voljacques | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwalif. | vs. Max Houkes | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Artur Kulibaba | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tolga Basriev | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Ben Abdallah | 4-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 2-3, - Ameur Ben Hassen - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 1-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.11.19 Kwalif. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lewei Cai | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Olivier Rojas | 1-6, 1-4, - Ameur Ben Hassen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Charles Tzicas | 6-4, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | |
04.11.19 Kwalif. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Mats Hermans | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Benjamin Dhoe | 1-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Gregorio Cordonnier | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail |
Bernardo Pereira Oliveira - laatste wedstrijden
M15 Olomouc - Carpet | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Robert Rumler | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Binding | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Patzanovsky | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Eliot Spizzirri | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Filipe Brandao | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Simoes | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Curitiba - Clay | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-4, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
09.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Franco Feitt | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yoan Perez | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
02.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Segantini Bertoldo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
26.11.18 Kwalif. | vs. Luis Britto | 3-6, 0-2, - Bernardo Pereira Oliveira - scratch | wedstrijd detail | |
25.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. John Harrison Richmond | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
24.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Santamaria | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brazil F9 - Clay | ||||
12.11.18 1e ronde | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brazil F8 - Clay | ||||
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Fabio Costa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eber Faria Tiepermann Pereira | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Brazil F6 - Clay | ||||
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rai Vicente De Araujo | 7-67, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F35 - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde | vs. Remy Bertola | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F34 - Hard | ||||
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rakshit Rishi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F33 - Hard | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anton Desyatnik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F32 - Hard | ||||
20.09.18 1e ronde | vs. Keivon Tabrizi | 6-4, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.09.18 Kwalif. | vs. Mattia Rossi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Nikolenko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tunisia F31 - Hard | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ameur Ben Hassen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F16 - Hard | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Matos | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |