WEDSTRIJD
05.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Amr Elsayed | Dominik Palan | 7-69, 3-6, 10-7 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amr Elsayed vs. Dominik Palan - onderlinge wedstrijden
05.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Amr Elsayed | Dominik Palan | 7-69, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Amr Elsayed form & Dominik Palan form
Amr Elsayed - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sander Jong | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Federico Bondioli | 1-2, - Amr Elsayed - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Max Benaim | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Vadym Ursu | 7-68, 2-6, 0-3, - Amr Elsayed - scratch | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Martyn Pawelski | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Leo Borg | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Renlong Pang | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. David Perez Sanz | David Perez Sanz - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Seydina Andre | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Philip Henning | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Pavel Verbin | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 5-0, David Perez Sanz - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 | vs. Emilio Gomez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 3-6, 2-1, - Amr Elsayed - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Antoine Berger | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Mees Rottgering | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Attila Boros | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alec Beckley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Benoit Torcq | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail |
Dominik Palan - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 0-1, - Dominik Palan - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Collignon | 6-71, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Arthur Weber | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Li Tu | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 Kwalif. | vs. Dane Sweeny | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 7-60, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Jie Cui | 3-6, - Dominik Palan - scratch | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 7-69, 3-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail |