WEDSTRIJD
01.05.19 | 1e ronde | Anas Fattar | Seita Watanabe | 6-4, 7-65 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Anas Fattar | Seita Watanabe | |
1e Service % | 40/80 (50%) | 61/85 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/40 (70%) | 38/61 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 25/40 (63%) | 12/24 (50%) |
Benutte Breakpoints | 2/10 (20%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/85 (41%) | 27/80 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/165 (53%) | 77/165 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anas Fattar | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anas Fattar | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anas Fattar | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anas Fattar | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anas Fattar | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anas Fattar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anas Fattar | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anas Fattar | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anas Fattar | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anas Fattar | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anas Fattar | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anas Fattar | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
25.12.00, 23 Jaar
34580 $
25.12.00, 23 Jaar
34580 $
Anas Fattar vs. Seita Watanabe - onderlinge wedstrijden
01.05.19 | 1e ronde | Anas Fattar | Seita Watanabe | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Anas Fattar form & Seita Watanabe form
Anas Fattar - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Hazem Naow | 1-6, - Anas Fattar - scratch | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 5-7, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Mathieu Perchicot | 6-2, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Miguel Damas | 6-0, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Largo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. David Enfedaque Manogue | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Mariano Navone | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Taha Baadi | 6-72, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.10.19 2e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Juan Ignacio Galarza | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Octavio Volpi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Niklas Guttau | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Octavio Volpi | 6-3, 6-72, 7-67 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Moez Echargui | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 3-6, 6-1, 2-1, Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Marco Furlanetto | 6-2, 6-76, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Quentin Gueydan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Agadir - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Lamine Ouahab | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Soufiane El Mesbahi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Kristian Lozan | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 3-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail |
Seita Watanabe - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |