WEDSTRIJD
05.03.19 | 1e ronde | Anatoliy Petrenko | Pavel Shumeiko | 7-5, 6-3 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Anatoliy Petrenko | Pavel Shumeiko | |
1e Service % | 39/73 (53%) | 40/58 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/39 (62%) | 23/40 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/34 (65%) | 10/18 (56%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/58 (43%) | 27/73 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/131 (54%) | 60/131 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anatoliy Petrenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anatoliy Petrenko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anatoliy Petrenko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anatoliy Petrenko | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anatoliy Petrenko | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anatoliy Petrenko | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anatoliy Petrenko | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anatoliy Petrenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anatoliy Petrenko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anatoliy Petrenko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Ukraine
04.12.95, 28 Jaar
12426 $
04.12.95, 28 Jaar
12426 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
11.10.00, 23 Jaar
11.10.00, 23 Jaar
Anatoliy Petrenko vs. Pavel Shumeiko - onderlinge wedstrijden
05.03.19 | 1e ronde | Anatoliy Petrenko | Pavel Shumeiko | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Anatoliy Petrenko form & Pavel Shumeiko form
Anatoliy Petrenko - laatste wedstrijden
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
23.09.21 1e ronde | vs. Leonardo Catani | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Emir Sutekin | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Yehorov | 6-75, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
31.08.20 Kwalif. | vs. Denis Parshutin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Weightman | 4-6, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Paris | 6-74, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Vylegzhanin | - | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 0-3, - Anatoliy Petrenko - scratch | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Nevers - I. hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Albano Olivetti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bouchelaghem | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Boris Fassbender | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bradley Paliska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Yanais Laurent | 6-1, 1-0, Yanais Laurent - scratch | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. James Frawley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Harry David Meehan | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bagneres - Hard | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Laurent Rochette | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Clavel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
20.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sheil Kotecha | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Pozoblanco - Hard | ||||
08.08.19 1e ronde | vs. Peter Bothwell | 2-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-65, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail |
Pavel Shumeiko - laatste wedstrijden
M15 Trnava - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Tomas Lanik | 1-6, - Pavel Shumeiko - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 0-3, - Pavel Shumeiko - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-74, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Simeonov | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Mert Ramadan | 7-65, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Simeonov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.22 Kwalif. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Marko Andrejic | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
01.09.20 1e ronde | vs. George Loffhagen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |