WEDSTRIJD
28.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Anatoliy Petrenko | William Bushamuka | 6-3, 6-2 | Egypt F25 | Hard |
STATISTIEKEN
Ukraine
04.12.95, 28 Jaar
12426 $
04.12.95, 28 Jaar
12426 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Congo
24.01.96, 28 Jaar
21338 $
24.01.96, 28 Jaar
21338 $
Anatoliy Petrenko vs. William Bushamuka - onderlinge wedstrijden
28.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Anatoliy Petrenko | William Bushamuka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Egypt F25 | Hard |
Anatoliy Petrenko form & William Bushamuka form
Anatoliy Petrenko - laatste wedstrijden
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
23.09.21 1e ronde | vs. Leonardo Catani | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Emir Sutekin | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Yehorov | 6-75, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
31.08.20 Kwalif. | vs. Denis Parshutin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Weightman | 4-6, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Paris | 6-74, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Vylegzhanin | - | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 0-3, - Anatoliy Petrenko - scratch | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Nevers - I. hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Albano Olivetti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bouchelaghem | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Boris Fassbender | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bradley Paliska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Yanais Laurent | 6-1, 1-0, Yanais Laurent - scratch | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. James Frawley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Harry David Meehan | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bagneres - Hard | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Laurent Rochette | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Clavel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
20.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sheil Kotecha | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Pozoblanco - Hard | ||||
08.08.19 1e ronde | vs. Peter Bothwell | 2-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-65, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail |
William Bushamuka - laatste wedstrijden
M15 Lima - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lima - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-62, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Eric Hadigian | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Revelli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ezekiel Clark | 7-69, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Alex Knaff | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Vero - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Juncheng Shang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Keegan Smith | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Henry Patten | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
04.07.20 1e ronde | vs. Vasil Kirkov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Andres Andrade | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Sebastian Murillo | 6-3, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Eero Vasa | 7-67, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Benjamin Palm | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. David Pichler | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Dhruv Sunish | 6-4, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Norman - Hard | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Mandlik | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Tybar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Champaign - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Adam El Mihdawy | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tulsa - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wichita - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Jordi Arconada | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail |