WEDSTRIJD
23.06.20 | 1e ronde | Andrea Arnaboldi | Daniele Capecchi | 6-2, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andrea Arnaboldi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
2-1 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Andrea Arnaboldi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
3-2 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Andrea Arnaboldi | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
5-2 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Andrea Arnaboldi | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 3-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
4-1 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Andrea Arnaboldi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-2 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Arnaboldi vs. Daniele Capecchi - onderlinge wedstrijden
23.06.20 | 1e ronde | Andrea Arnaboldi | Daniele Capecchi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Andrea Arnaboldi form & Daniele Capecchi form
Andrea Arnaboldi - laatste wedstrijden
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-2, - Andrea Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montechiarugolo Challenger - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Jerome Kym | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
Vicenza Challenger - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Francavilla Challenger - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde | vs. Evan Zhu | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sanremo Challenger - Clay | ||||
27.03.23 Kwalif. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rovereto Challenger - I. hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 2-6, 0-4, - Andrea Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 6-78, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-73, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Daniele Capecchi - laatste wedstrijden
M25 Rome - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reggio - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Adam Moundir | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 7-65, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Bor Artnak | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
11.03.23 Kwartfinale | vs. Luca Castagnola | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.23 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Torello - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Ji Hoon Son | 6-73, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Pierre Delage | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.02.23 2e ronde | vs. Jaime Caldes | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.23 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.22 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
14.10.22 2e ronde | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Daniel Little | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.09.22 Finale | vs. Dominik Boehler | 7-65, Dominik Boehler - scratch | wedstrijd detail |