WEDSTRIJD
23.04.19 | 1e ronde | Andrea Collarini | Sekou Bangoura | 6-3, 3-6, 6-2 | Tallahassee Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Andrea Collarini | Sekou Bangoura | |
1e Service % | 65/107 (61%) | 49/77 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/65 (66%) | 34/49 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/42 (48%) | 14/28 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 2/17 (12%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/77 (38%) | 44/107 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/184 (50%) | 92/184 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 4 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andrea Collarini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sekou Bangoura | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andrea Collarini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Sekou Bangoura | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andrea Collarini | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Sekou Bangoura | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Collarini | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Sekou Bangoura | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Collarini | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sekou Bangoura | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrea Collarini | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Sekou Bangoura | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Collarini | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Sekou Bangoura | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Collarini | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Sekou Bangoura | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrea Collarini | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Sekou Bangoura | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Andrea Collarini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sekou Bangoura | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Collarini | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Sekou Bangoura | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andrea Collarini | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Sekou Bangoura | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Collarini | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Sekou Bangoura | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Collarini vs. Sekou Bangoura - onderlinge wedstrijden
23.04.19 | 1e ronde | Andrea Collarini | Sekou Bangoura | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Tallahassee Challenger | Clay |
Andrea Collarini form & Sekou Bangoura form
Andrea Collarini - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - scratch | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Sekou Bangoura - laatste wedstrijden
M15 Huntsville - Clay | ||||
25.05.23 Kwartfinale | vs. Roberto Cid Subervi | - Sekou Bangoura - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Arvid Nordquist | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Lorenzo Claverie | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
20.05.23 Halve finale | vs. Aidan Kim | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Jaycer Lyeons | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Kang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cooper Williams | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
14.04.23 2e ronde | vs. Matthew Segura | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.23 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 1e ronde | vs. Thomas Brown | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
23.03.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Kyle Kang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Edward Winter | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Lucas Renard | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Daniel Paty | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Matthew Segura | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikelis Libietis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
04.11.22 Kwartfinale | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.22 2e ronde | vs. Yuta Kikuchi | 2-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Petar Teodorovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Jannik Opitz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
18.09.22 Finale | vs. Justin Boulais | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.22 Halve finale | vs. Rei Sakamoto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.22 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Hunter Heck | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |