WEDSTRIJD
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Andrea Fiorentini | Bjorn Nareyka | 6-2, 1-6, 10-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
02.02.01, 23 Jaar
02.02.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
21.12.99, 24 Jaar
21.12.99, 24 Jaar
Andrea Fiorentini vs. Bjorn Nareyka - onderlinge wedstrijden
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Andrea Fiorentini | Bjorn Nareyka | 6-2, 1-6, 10-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Andrea Fiorentini form & Bjorn Nareyka form
Andrea Fiorentini - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Volpi | 6-77, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nazar Oliynykov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Antoni Fabre | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Joel Angel Lucero | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-74, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aarwin Saravanan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ken Cavrak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Tate Ransom | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xirui Liu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Mezentsev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Pietro Pampanin | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-75, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail |
Bjorn Nareyka - laatste wedstrijden
M15 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Federico Marchetti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Maximilian Homberg | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
02.08.21 Kwalif. | vs. Gianni Ross | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hannestad | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Novansky | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Anif - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Jarry | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yann Marti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Biro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Grgo Dujmovic | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daiki Yoshimura | 5-7, 0-1, - Bjorn Nareyka - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Amin Oueslati | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Gian Luca Tanner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Mikula | - Bjorn Nareyka - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Omar El-Moslemany | 6-0, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jett Cole | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Gregorio Cordonnier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Gabriel Petit | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Gaubert | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail |