WEDSTRIJD
09.04.19 | 1e ronde | Andrea Pellegrino | Johannes Haerteis | 6-4, 6-4 | Barletta Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Andrea Pellegrino | Johannes Haerteis | |
1e Service % | 38/56 (68%) | 36/59 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/38 (79%) | 27/36 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/18 (67%) | 11/23 (48%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/59 (36%) | 14/56 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/115 (55%) | 52/115 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 3 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andrea Pellegrino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Andrea Pellegrino | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Pellegrino vs. Johannes Haerteis - onderlinge wedstrijden
09.04.19 | 1e ronde | Andrea Pellegrino | Johannes Haerteis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Barletta Challenger | Clay |
Andrea Pellegrino form & Johannes Haerteis form
Andrea Pellegrino - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
21.10.23 Finale | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
08.10.23 Halve finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 2e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - scratch | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
25.09.23 Finale | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Halve finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-76, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-71, 6-77 | wedstrijd detail |
Johannes Haerteis - laatste wedstrijden
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |