WEDSTRIJD
13.11.19 | 2e ronde | Andrea Pellegrino | Stefano Travaglia | 7-62, 7-64 | Ortisei Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Andrea Pellegrino | Stefano Travaglia | |
1e Service % | 49/82 (60%) | 38/76 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/49 (88%) | 32/38 (84%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/33 (61%) | 24/38 (63%) |
Benutte Breakpoints | 0/4 (0%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/76 (26%) | 19/82 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/158 (53%) | 75/158 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 11 | 13 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
6-6 | Stefano Travaglia | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Andrea Pellegrino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Pellegrino vs. Stefano Travaglia - onderlinge wedstrijden
02.05.23 | Kwalif. | Stefano Travaglia | Andrea Pellegrino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Cagliari Challenger | Clay |
06.04.23 | 2e ronde | Andrea Pellegrino | Stefano Travaglia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Barletta Challenger | Clay |
12.10.20 | 1e ronde | Andrea Pellegrino | Stefano Travaglia | 4-6, 7-67, 3-0, Stefano Travaglia - scratch | wedstrijd detail | Sardinia | Clay |
13.11.19 | 2e ronde | Andrea Pellegrino | Stefano Travaglia | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | Ortisei Challenger | I. hard |
20.06.19 | 3e ronde | Stefano Travaglia | Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Parma Challenger | Clay |
24.04.19 | 2e ronde | Stefano Travaglia | Andrea Pellegrino | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | Francavilla Challenger | Clay |
01.08.17 | 1e ronde | Stefano Travaglia | Andrea Pellegrino | 7-65, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | Biella Challenger | Clay |
Andrea Pellegrino form & Stefano Travaglia form
Andrea Pellegrino - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
21.10.23 Finale | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
08.10.23 Halve finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 2e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - scratch | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
25.09.23 Finale | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Halve finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-76, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-71, 6-77 | wedstrijd detail |
Stefano Travaglia - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail |