WEDSTRIJD
25.04.19 | 3e ronde | Andrej Martin | Goncalo Oliveira | 6-4, 6-2 | Nanchang Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Andrej Martin | Goncalo Oliveira | |
1e Service % | 34/55 (62%) | 42/61 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/34 (76%) | 24/42 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/21 (62%) | 11/19 (58%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/61 (43%) | 16/55 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andrej Martin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrej Martin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrej Martin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrej Martin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrej Martin | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Andrej Martin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-1 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrej Martin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrej Martin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrej Martin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrej Martin vs. Goncalo Oliveira - onderlinge wedstrijden
29.09.21 | 2e ronde | Andrej Martin | Goncalo Oliveira | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Lisbon Challenger | Clay |
17.03.21 | 1e ronde | Andrej Martin | Goncalo Oliveira | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | Santiago Challenger | Clay |
06.06.19 | 3e ronde | Andrej Martin | Goncalo Oliveira | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Almaty Challenger | Clay |
25.04.19 | 3e ronde | Andrej Martin | Goncalo Oliveira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Nanchang Challenger | Clay |
Andrej Martin form & Goncalo Oliveira form
Andrej Martin - laatste wedstrijden
Trieste Challenger - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Marco Cecchinato | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Lacko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 Kwalif. | vs. Joao Domingues | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fausto Tabacco | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - Clay | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
30.05.22 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Nardi | 6-73, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
14.05.22 Finale | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.05.22 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 7-64, 0-1, Jonas Forejtek - scratch | wedstrijd detail | |
12.05.22 Kwartfinale | vs. Bernabe Zapata Miralles | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.05.22 2e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.22 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Aguascalientes Challenger - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
15.04.22 Kwartfinale | vs. Antoine Bellier | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde | vs. Julian Lenz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.22 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
02.03.22 2e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Haase | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
17.01.22 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Goncalo Oliveira - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-75, 2-3, - Goncalo Oliveira - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Zachary Viiala | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Moerani Bouzige | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jie Cui | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Andre Ilagan | 3-6, - Goncalo Oliveira - scratch | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Matteo Lavizzari | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Thantub Suksumrarn | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |