WEDSTRIJD
13.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Andreja Petrovic | Caspar Schuetze | 6-0, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Norway
01.02.00, 24 Jaar
12457 $
01.02.00, 24 Jaar
12457 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
28.07.93, 30 Jaar
28.07.93, 30 Jaar
Andreja Petrovic vs. Caspar Schuetze - onderlinge wedstrijden
13.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Andreja Petrovic | Caspar Schuetze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Andreja Petrovic form & Caspar Schuetze form
Andreja Petrovic - laatste wedstrijden
M15 Manacor - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miles Whitehead | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Dennis Dragomirov | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgi Mirchev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Radoslav Shandarov | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mitric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.23 Rubber 1 | vs. Miomir Kecmanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bautista Vilicich | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
29.10.22 Halve finale | vs. William Grant | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.22 Kwartfinale | vs. Cash Hanzlik | 6-3, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Andres Martin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Rowland Phillips | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Philipp Pavlenko | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ross Weibull | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Pavel | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Aleksandr Kalinin | 4-6, 6-0, 1-10 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Petar Belosevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Joshua Paris | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hitesh Yalamanchili | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Firas Ben Chouikha | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Esch/Alzette - Clay | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.21 Kwalif. | vs. Tim Heger | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lennart Melzer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sabit Suntic | 7-5, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rrezart Cungu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Tabacco | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail |
Caspar Schuetze - laatste wedstrijden
M25 Hammamet - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Jensen | Luke Jensen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Johan Nikles | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Weishan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Penkner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gallo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
11.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bonnaud | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Elicha Navas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tancredi Alfano | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Julia Calac | 6-3, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
04.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shiyou Liu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-5, 1-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mitric | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zelimir Rudan | 6-72, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Neylon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dwaine Duncan | 6-79, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Camilli | 7-63, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |