WEDSTRIJD
20.10.20 | 1e ronde | Andreja Petrovic | Fermin Tenti | 6-3, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Andreja Petrovic | Fermin Tenti | |
1e Service % | 39/58 (67%) | 37/53 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/39 (79%) | 25/37 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/19 (42%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/53 (45%) | 19/58 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreja Petrovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreja Petrovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreja Petrovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andreja Petrovic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Andreja Petrovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreja Petrovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreja Petrovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreja Petrovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreja Petrovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Norway
01.02.00, 24 Jaar
12457 $
01.02.00, 24 Jaar
12457 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Andreja Petrovic vs. Fermin Tenti - onderlinge wedstrijden
20.10.20 | 1e ronde | Andreja Petrovic | Fermin Tenti | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Andreja Petrovic form & Fermin Tenti form
Andreja Petrovic - laatste wedstrijden
M15 Manacor - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miles Whitehead | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Dennis Dragomirov | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgi Mirchev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Radoslav Shandarov | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mitric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.23 Rubber 1 | vs. Miomir Kecmanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bautista Vilicich | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
29.10.22 Halve finale | vs. William Grant | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.22 Kwartfinale | vs. Cash Hanzlik | 6-3, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Andres Martin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Rowland Phillips | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Philipp Pavlenko | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ross Weibull | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Pavel | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Aleksandr Kalinin | 4-6, 6-0, 1-10 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Petar Belosevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Joshua Paris | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hitesh Yalamanchili | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Firas Ben Chouikha | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Esch/Alzette - Clay | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.21 Kwalif. | vs. Tim Heger | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lennart Melzer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sabit Suntic | 7-5, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rrezart Cungu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Tabacco | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail |
Fermin Tenti - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
16.03.24 Kwartfinale | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |