WEDSTRIJD
30.11.18 | Kwartfinale | Andres Artunedo Martinavarr | Ondrej Krstev | 6-3, 6-3 | Czech Republic | I. hard |
STATISTIEKEN
Andres Artunedo Martinavarr | Ondrej Krstev | |
1e Service % | 38/61 (62%) | 31/56 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/38 (71%) | 18/31 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/23 (52%) | 12/25 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/56 (46%) | 22/61 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/117 (56%) | 52/117 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
1-1 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 2-1 | |
3-1 | Ondrej Krstev | |
0-0, 40-0[BP], 15-40 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 3-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andres Artunedo Martinavarr vs. Ondrej Krstev - onderlinge wedstrijden
30.11.18 | Kwartfinale | Andres Artunedo Martinavarr | Ondrej Krstev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Czech Republic | I. hard |
Andres Artunedo Martinavarr form & Ondrej Krstev form
Andres Artunedo Martinavarr - laatste wedstrijden
M25+H Pozoblanco - Hard | ||||
09.08.19 Kwartfinale | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
30.07.19 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
06.07.19 Halve finale | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.19 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25+H Palma - Hard | ||||
30.06.19 Finale | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.19 Halve finale | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.06.19 2e ronde | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.19 Kwartfinale | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
18.06.19 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
01.05.19 2e ronde | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Leon Challenger - Hard | ||||
23.04.19 2e ronde | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
14.04.19 Finale | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.04.19 Halve finale | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Ondrej Krstev - laatste wedstrijden
M15 Litija - Clay | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ostrava - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 Kwalif. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
05.10.21 1e ronde | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |