WEDSTRIJD
13.04.18 | Kwartfinale | Andres Artunedo Martinavarr | Peter Kobelt | 7-5, 6-78, 6-1 | Egypt F13 | Hard |
STATISTIEKEN
Andres Artunedo Martinavarr | Peter Kobelt | |
1e Service % | 76/105 (72%) | 70/100 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 58/76 (76%) | 56/70 (80%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/29 (69%) | 11/30 (37%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/100 (33%) | 27/105 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 111/205 (54%) | 94/205 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 12 | 17 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Peter Kobelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Peter Kobelt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Peter Kobelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Peter Kobelt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Peter Kobelt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Peter Kobelt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 0-1 | |
Andres Artunedo Martinavarr | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Peter Kobelt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Peter Kobelt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Peter Kobelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-4 | Peter Kobelt | |
4-5 | Peter Kobelt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Peter Kobelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-6 | Peter Kobelt | |
0-0, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 8-9 | ||
6-78 |
3 | ||
0-0 | Peter Kobelt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Peter Kobelt | |
2-0 | Peter Kobelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Peter Kobelt | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Peter Kobelt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-0 | Peter Kobelt | |
5-1 | Peter Kobelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andres Artunedo Martinavarr vs. Peter Kobelt - onderlinge wedstrijden
13.04.18 | Kwartfinale | Andres Artunedo Martinavarr | Peter Kobelt | 7-5, 6-78, 6-1 | wedstrijd detail | Egypt F13 | Hard |
Andres Artunedo Martinavarr form & Peter Kobelt form
Andres Artunedo Martinavarr - laatste wedstrijden
M25+H Pozoblanco - Hard | ||||
09.08.19 Kwartfinale | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
30.07.19 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
06.07.19 Halve finale | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.19 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25+H Palma - Hard | ||||
30.06.19 Finale | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.19 Halve finale | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.06.19 2e ronde | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.19 Kwartfinale | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
18.06.19 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
01.05.19 2e ronde | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Leon Challenger - Hard | ||||
23.04.19 2e ronde | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
14.04.19 Finale | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.04.19 Halve finale | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Peter Kobelt - laatste wedstrijden
M15 Cancun - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.12.19 Halve finale | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.19 Kwartfinale | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.11.19 1e ronde | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
05.07.19 Kwartfinale | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.07.19 1e ronde | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Palma - Hard | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
21.06.19 Kwartfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.06.19 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
14.06.19 Kwartfinale | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.19 2e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
31.05.19 Kwartfinale | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.19 2e ronde | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
20.04.19 Halve finale | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.19 Kwartfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |