WEDSTRIJD
01.12.18 | Halve finale | Andres Artunedo Martinavarr | Robin Stanek | 6-3, 2-6, 7-5 | Czech Republic | I. hard |
STATISTIEKEN
Andres Artunedo Martinavarr | Robin Stanek | |
1e Service % | 51/86 (59%) | 70/100 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/51 (69%) | 44/70 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/35 (40%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/100 (46%) | 37/86 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/186 (51%) | 91/186 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 13 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Robin Stanek | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Robin Stanek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Robin Stanek | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Robin Stanek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Robin Stanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 2-3 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Robin Stanek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 0-1 | |
Andres Artunedo Martinavarr | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Robin Stanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 3-4 | |
4-4 | Robin Stanek | |
Andres Artunedo Martinavarr | 4-5 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Robin Stanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andres Artunedo Martinavarr vs. Robin Stanek - onderlinge wedstrijden
01.12.18 | Halve finale | Andres Artunedo Martinavarr | Robin Stanek | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | Czech Republic | I. hard |
Andres Artunedo Martinavarr form & Robin Stanek form
Andres Artunedo Martinavarr - laatste wedstrijden
M25+H Pozoblanco - Hard | ||||
09.08.19 Kwartfinale | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
30.07.19 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
06.07.19 Halve finale | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.19 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25+H Palma - Hard | ||||
30.06.19 Finale | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.19 Halve finale | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.06.19 2e ronde | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.19 Kwartfinale | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
18.06.19 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
01.05.19 2e ronde | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Leon Challenger - Hard | ||||
23.04.19 2e ronde | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
14.04.19 Finale | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.04.19 Halve finale | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Robin Stanek - laatste wedstrijden
M25 Pardubice - Clay | ||||
24.09.21 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | 7-62, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.21 2e ronde | vs. Milan Welte | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Jan Satral | 6-3, 2-1, Jan Satral - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
04.09.21 Halve finale | vs. Zsombor Piros | 1-5, - Robin Stanek - scratch | wedstrijd detail | |
03.09.21 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.09.21 2e ronde | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
20.08.21 Kwartfinale | vs. Tomas Liska | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
10.06.21 1e ronde | vs. Stefan Micov | 0-6, - Robin Stanek - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Jan Satral | 5-7, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.05.21 Kwalif. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Mensik | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Jan Satral | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Robert Rumler | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Uladzimir Ignatik | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Dan Added | 6-1, 2-1, Dan Added - scratch | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.20 Kwalif. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matic Spec | 2-0, - Robin Stanek - scratch | wedstrijd detail |