WEDSTRIJD
30.07.19 | Kwalif. | Andrey Chepelev | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | M15 Xativa | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
11.08.00, 23 Jaar
11.08.00, 23 Jaar
Andrey Chepelev vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza - onderlinge wedstrijden
30.07.19 | Kwalif. | Andrey Chepelev | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Xativa | Clay |
09.10.17 | Kwalif. | Andrey Chepelev | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Roja de | Clay |
Andrey Chepelev form & Alvaro Saez-Royuela Ariza form
Andrey Chepelev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail |
Alvaro Saez-Royuela Ariza - laatste wedstrijden
M25 Gandia - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
07.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.19 Kwalif. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Donostia - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
20.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Pozoblanco - Hard | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |