WEDSTRIJD
25.06.19 | 1e ronde | Andrey Chepelev | Egill Sigurdsson | 6-1, 6-1 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Andrey Chepelev | Egill Sigurdsson | |
1e Service % | 24/37 (65%) | 30/57 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/24 (79%) | 18/30 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/13 (77%) | 7/27 (26%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/57 (56%) | 8/37 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andrey Chepelev | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Egill Sigurdsson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrey Chepelev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Egill Sigurdsson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrey Chepelev | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Egill Sigurdsson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrey Chepelev | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Egill Sigurdsson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrey Chepelev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Egill Sigurdsson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrey Chepelev | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Egill Sigurdsson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrey Chepelev | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Egill Sigurdsson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Iceland
11.04.98, 25 Jaar
11.04.98, 25 Jaar
Andrey Chepelev vs. Egill Sigurdsson - onderlinge wedstrijden
25.06.19 | 1e ronde | Andrey Chepelev | Egill Sigurdsson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Andrey Chepelev form & Egill Sigurdsson form
Andrey Chepelev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail |
Egill Sigurdsson - laatste wedstrijden
M15 Cairo - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Girona - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kenneth Rabinad Vila | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Othman Ktiri | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samir Hamza Reguig | 6-3, 3-6, 14-16 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Abdalla Genidy | 4-6, - Egill Sigurdsson - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Guttau | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adham Hesham Gabr | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rosa | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Petrovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
20.04.21 Kwalif. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 7-66, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ashraf El Sayed | 7-64, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dax Donders | 6-0, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rishi Reddy | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tushar Madan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetano March | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Jean Thirouin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail |