WEDSTRIJD
22.08.19 | 2e ronde | Andrey Chepelev | Matthew Mendez | 7-5, 6-1 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Andrey Chepelev | Matthew Mendez | |
1e Service % | 42/58 (72%) | 46/77 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/42 (74%) | 26/46 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 12/31 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/77 (51%) | 18/58 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/135 (59%) | 56/135 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-2 | Matthew Mendez | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrey Chepelev | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Matthew Mendez | |
0-0 | ||
Andrey Chepelev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Matthew Mendez | |
0-0 | ||
Andrey Chepelev | 3-4 | |
4-4 | Matthew Mendez | |
0-0, 15-0 | ||
Andrey Chepelev | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Matthew Mendez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrey Chepelev | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Matthew Mendez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrey Chepelev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Matthew Mendez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrey Chepelev | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-0 | Matthew Mendez | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Andrey Chepelev | 5-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Matthew Mendez | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
29.11.95, 28 Jaar
29.11.95, 28 Jaar
Andrey Chepelev vs. Matthew Mendez - onderlinge wedstrijden
22.08.19 | 2e ronde | Andrey Chepelev | Matthew Mendez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Andrey Chepelev form & Matthew Mendez form
Andrey Chepelev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail |
Matthew Mendez - laatste wedstrijden
M15 Cancun - Hard | ||||
19.02.20 Kwalif. | vs. Kiranpal Pannu | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nathaniel Han | 5-7, 6-0, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
28.01.20 Kwalif. | vs. Matic Spec | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luis-Manuel Flores | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Chad Kissell | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
14.01.20 1e ronde | vs. Tanner K Smith | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Los - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Simon Yitbarek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Jose Olivares | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Charles Force | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Medina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Damien Wenger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 7-5, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Turyev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Francisco Andreu Garcia | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Kuzey Cekirge | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Trapeznikov | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Francisco Cabral | 5-7, 7-64, 10-4 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Turyev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Ignacio Vinas | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |