WEDSTRIJD
22.03.17 | 2e ronde | Antal Van Der Duim | Jules Okala | 6-1, 6-4 | France F7 | I. hard |
STATISTIEKEN
Antal Van Der Duim | Jules Okala | |
1e Service % | 47/66 (71%) | 28/48 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/47 (74%) | 19/28 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/19 (42%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/48 (44%) | 23/66 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 9 | 4 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Antal Van Der Duim vs. Jules Okala - onderlinge wedstrijden
22.03.17 | 2e ronde | Antal Van Der Duim | Jules Okala | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | France F7 | I. hard |
Antal Van Der Duim form & Jules Okala form
Antal Van Der Duim - laatste wedstrijden
France F6 - I. hard | ||||
20.03.18 1e ronde | vs. Pierre Faivre | 6-3, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F2 - Hard | ||||
06.03.18 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Greece F1 - Hard | ||||
03.03.18 Halve finale | vs. Danilo Petrovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.03.18 Kwartfinale | vs. Maxime Authom | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.18 2e ronde | vs. Simon Carr | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.18 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Switzerland F2 - Carpet | ||||
14.02.18 2e ronde | vs. Albano Olivetti | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.18 1e ronde | vs. Mirko Martinez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.18 Kwalif. | vs. Gregoire Burquier | 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
France F3 - Carpet | ||||
28.01.18 Finale | vs. Alessandro Bega | 6-4, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
27.01.18 Halve finale | vs. Hugo Grenier | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.01.18 Kwartfinale | vs. Clement Geens | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.18 2e ronde | vs. Laurynas Grigelis | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.18 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.18 Kwalif. | vs. Luc Fomba | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Hartmeier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
France F2 - I. hard | ||||
16.01.18 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
Italy F13 - Clay | ||||
15.05.17 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-2, - Antal Van Der Duim - scratch | wedstrijd detail | |
Italy F12 - Clay | ||||
12.05.17 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.05.17 2e ronde | vs. Franco Capalbo | 3-6, 6-0, Franco Capalbo - scratch | wedstrijd detail | |
09.05.17 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Portugal F6 - Clay | ||||
12.04.17 2e ronde | vs. Javier Marti | 2-6, - Antal Van Der Duim - scratch | wedstrijd detail | |
11.04.17 1e ronde | vs. Benjamin Dhoe | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
France F7 - I. hard | ||||
25.03.17 Halve finale | vs. Maxime Tabatruong | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.03.17 Kwartfinale | vs. Niels Desein | 1-6, 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.17 2e ronde | vs. Jules Okala | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.17 1e ronde | vs. Mathieu Roy | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
France F6 - I. hard | ||||
17.03.17 Kwartfinale | vs. Oscar Otte | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.17 2e ronde | vs. Sebastien Boltz | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.17 1e ronde | vs. Fabien Reboul | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |
Jules Okala - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Cancun - Hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Blumenau Challenger - Clay | ||||
10.01.22 1e ronde | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.21 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.21 Halve finale | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.21 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.21 2e ronde | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.09.20 2e ronde | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.02.20 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.20 Kwartfinale | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
16.02.20 Finale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |