WEDSTRIJD
04.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Anthony Genov | Liam Schiemann | 6-1, 4-6, 10-6 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Bulgaria
02.03.02, 22 Jaar
10431 $
02.03.02, 22 Jaar
10431 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
13.03.01, 23 Jaar
13.03.01, 23 Jaar
Anthony Genov vs. Liam Schiemann - onderlinge wedstrijden
04.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Anthony Genov | Liam Schiemann | 6-1, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Anthony Genov form & Liam Schiemann form
Anthony Genov - laatste wedstrijden
M25 Reus - Clay | ||||
02.04.24 Kwalif. | vs. Ignasi Forcano | 6-3, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
01.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Ender | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 3-6, 0-1, - Anthony Genov - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Callejon Hernando | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-72, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Ceballos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Stefan Palosi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Felix Corwin | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Federico Campana | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Omar Brigida | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 2-0, Sami Ben Abdennibi - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Taketo Takamisawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Helguera Casado | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Gerald Melzer | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Mili Poljicak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Kostka | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-2, Oscar Jose Gutierrez - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Toprak Avcibasi | 6-79, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail |
Liam Schiemann - laatste wedstrijden
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Peter | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Dabryian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Qian Sun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Seeman | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul-Georg Guenther | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Toby Martin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Blazka | 1-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mehdi Haddad | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Luigi Castelletti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Yunis | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Liova Ajavon | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maik Moraing | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anthony Genov | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cyril Vandermeersch | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |