WEDSTRIJD
04.09.18 | 2e ronde | Antoine Cornut-Chauvinc | Dalibor Svrcina | 6-4, 7-5 | U.S. Open | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 0-0 | |
1-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Dalibor Svrcina | |
Antoine Cornut-Chauvinc | 2-2 | |
0-0, 30-15, 30-30 | ||
2-3 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 30-0 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 3-3 | |
0-0, 30-15 | ||
4-3 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 30-15 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 4-2 | |
0-0, 15-30 | ||
4-3 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-15 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 5-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Antoine Cornut-Chauvinc vs. Dalibor Svrcina - onderlinge wedstrijden
12.03.20 | 2e ronde | Antoine Cornut-Chauvinc | Dalibor Svrcina | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
04.09.18 | 2e ronde | Antoine Cornut-Chauvinc | Dalibor Svrcina | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | U.S. Open | Hard |
Antoine Cornut-Chauvinc form & Dalibor Svrcina form
Antoine Cornut-Chauvinc - laatste wedstrijden
Lyon Challenger - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Mark Wallner | 7-66, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Nathan Ponwith | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
29.10.21 Kwartfinale | vs. Ryan Shane | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 6-78, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
10.10.21 Finale | vs. Ryan Harrison | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.21 Halve finale | vs. Liam Draxl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.21 Kwartfinale | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Dan Martin | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Pavel Nejedly | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.21 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper 2 - I. hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
27.01.21 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.01.21 Kwalif. | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
21.01.21 2e ronde | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.21 1e ronde | vs. Rayan Ghedjemis | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.21 Kwartfinale | vs. Antoine Bellier | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail |
Dalibor Svrcina - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |