WEDSTRIJD
26.06.18 | 1e ronde | Antoine Cornut-Chauvinc | Samuel Bensoussan | 6-3, 6-72, 6-3 | France F11 | Clay |
STATISTIEKEN
Antoine Cornut-Chauvinc | Samuel Bensoussan | |
1e Service % | 42/84 (50%) | 68/110 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/42 (69%) | 38/68 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 27/42 (64%) | 22/42 (52%) |
Benutte Breakpoints | 6/19 (32%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/110 (45%) | 28/84 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/194 (55%) | 88/194 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
2-0 | Samuel Bensoussan | |
2-1 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
4-3 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
3 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 0-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Samuel Bensoussan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-15[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Antoine Cornut-Chauvinc vs. Samuel Bensoussan - onderlinge wedstrijden
26.06.18 | 1e ronde | Antoine Cornut-Chauvinc | Samuel Bensoussan | 6-3, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | France F11 | Clay |
Antoine Cornut-Chauvinc form & Samuel Bensoussan form
Antoine Cornut-Chauvinc - laatste wedstrijden
Lyon Challenger - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Mark Wallner | 7-66, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Nathan Ponwith | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
29.10.21 Kwartfinale | vs. Ryan Shane | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 6-78, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
10.10.21 Finale | vs. Ryan Harrison | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.21 Halve finale | vs. Liam Draxl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.21 Kwartfinale | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Dan Martin | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Pavel Nejedly | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.21 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper 2 - I. hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
27.01.21 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.01.21 Kwalif. | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
21.01.21 2e ronde | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.21 1e ronde | vs. Rayan Ghedjemis | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.21 Kwartfinale | vs. Antoine Bellier | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail |
Samuel Bensoussan - laatste wedstrijden
M15 Sabadell - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Johan Nikles | 1-6, 1-3, - Samuel Bensoussan - scratch | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.19 Halve finale | vs. Flavio Cobolli | 6-1, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.09.19 Kwartfinale | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 4-4, Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
Italy F32 - Clay | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
08.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pawel Juszczak | 6-0, 3-0, Pawel Juszczak - scratch | wedstrijd detail | |
Florence Challenger - Clay | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jelle Sels | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Italy F29 - Clay | ||||
24.09.18 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Italy F28 - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Mateo Nicolas Martinez | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Italy F27 - Clay | ||||
14.09.18 Halve finale | vs. Marco Bortolotti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.18 Kwartfinale | vs. Antonio Massara | 7-5, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.18 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 3-6, 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.18 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Switzerland F5 - Clay | ||||
06.09.18 Kwartfinale | vs. Sandro Ehrat | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.18 2e ronde | vs. Luca Staeheli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.18 1e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Romania F9 - Clay | ||||
18.08.18 Halve finale | vs. Federico Coria | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.18 Kwartfinale | vs. Alexandru Vasile Manole | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.08.18 2e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.08.18 1e ronde | vs. Vladislav Melnic | 7-62, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Romania F8 - Clay | ||||
09.08.18 2e ronde | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.18 1e ronde | vs. Alexander Simion | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Portugal F13 - Clay | ||||
03.08.18 Kwartfinale | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.18 2e ronde | vs. Bartosz Wojnar | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.18 1e ronde | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |