WEDSTRIJD
15.11.19 | Kwartfinale | Antoine Hoang | Elliot Benchetrit | 6-2, 6-0 | Ortisei Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Antoine Hoang | Elliot Benchetrit | |
1e Service % | 21/34 (62%) | 27/37 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/21 (90%) | 10/27 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/37 (65%) | 6/34 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/71 (73%) | 19/71 (27%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Antoine Hoang | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Hoang | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Antoine Hoang | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antoine Hoang | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antoine Hoang | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antoine Hoang | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antoine Hoang | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Antoine Hoang vs. Elliot Benchetrit - onderlinge wedstrijden
15.11.19 | Kwartfinale | Antoine Hoang | Elliot Benchetrit | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Ortisei Challenger | I. hard |
06.09.18 | 2e ronde | Antoine Hoang | Elliot Benchetrit | 6-4, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | Cassis Challenger | Hard |
Antoine Hoang form & Elliot Benchetrit form
Antoine Hoang - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.24 Finale | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Daniil Glinka | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Mischa Lanz | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tymur Bieldiugin | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Yanis Ghazouani Durand | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Axel Garcian | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Stijn Pel | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Evan Furness | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Antoine Walch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
04.02.24 Finale | vs. Arthur Bouquier | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Marcello Serafini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Lewie Lane | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Pierre Delage | 6-0, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Poullain | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 2-6, - Antoine Hoang - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Leo Deflandre | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Tom Paris | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Sandro Cottino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Simon Reveniau | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Elliot Benchetrit - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Noah Lopez | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Nick Chappell | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 1-2, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 3-6, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matej Vocel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Tiago Pereira | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Louis Tessa | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirza Basic | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-4, 3-6, 0-2, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 4-4, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |