WEDSTRIJD
27.11.18 | 1e ronde | Anton Chekhov | Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-2, 6-3 | Egypt F29 | Clay |
STATISTIEKEN
Anton Chekhov | Vicente Oliver Moratalla | |
1e Service % | 45/68 (66%) | 43/64 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/45 (58%) | 21/43 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/23 (35%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/64 (56%) | 34/68 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/132 (53%) | 62/132 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anton Chekhov | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Vicente Oliver Moratalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anton Chekhov | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Vicente Oliver Moratalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anton Chekhov | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-5 | Vicente Oliver Moratalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anton Chekhov | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Vicente Oliver Moratalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anton Chekhov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Vicente Oliver Moratalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anton Chekhov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Vicente Oliver Moratalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anton Chekhov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Vicente Oliver Moratalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-2 | Vicente Oliver Moratalla | |
6-2 |
3 | ||
0-0 | Vicente Oliver Moratalla | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anton Chekhov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Vicente Oliver Moratalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anton Chekhov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Vicente Oliver Moratalla | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anton Chekhov | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Vicente Oliver Moratalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anton Chekhov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Anton Chekhov | 5-3 | |
6-3 |
Russia
15.09.92, 31 Jaar
19796 $
15.09.92, 31 Jaar
19796 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
05.09.99, 24 Jaar
05.09.99, 24 Jaar
Anton Chekhov vs. Vicente Oliver Moratalla - onderlinge wedstrijden
27.11.18 | 1e ronde | Anton Chekhov | Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Egypt F29 | Clay |
Anton Chekhov form & Vicente Oliver Moratalla form
Anton Chekhov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
22.07.19 Kwalif. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Samarkand Challenger - Clay | ||||
13.05.19 Kwalif. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent Challenger - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail |
Vicente Oliver Moratalla - laatste wedstrijden
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ausias Martin Melo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. David Naharro | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Asier Meneses Perny | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 3-6, 1-4, - Vicente Oliver Moratalla - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Abramov | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Marques | 6-75, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 3-6, 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Larue | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Brian Bozemoj | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Safonov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Raffael Schaer | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Noah Lopez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Jorge Plans | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Hermoso | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Pablo Calatrava | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Meneses Perny | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Mikel Martinez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |