WEDSTRIJD
29.08.20 | 1e ronde | Anton Matusevich | Sean Hodkin | 6-2, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
2 | ||
0-0 | Sean Hodkin | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Anton Matusevich | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Sean Hodkin | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anton Matusevich | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
3-1 | Sean Hodkin | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
5-1 | Sean Hodkin | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
31.10.98, 25 Jaar
22548 $
31.10.98, 25 Jaar
22548 $
Anton Matusevich vs. Sean Hodkin - onderlinge wedstrijden
08.02.22 | 1e ronde | Anton Matusevich | Sean Hodkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Shrewsbury | I. hard |
29.08.20 | 1e ronde | Anton Matusevich | Sean Hodkin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
25.09.18 | 1e ronde | Anton Matusevich | Sean Hodkin | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | Great Britain | I. hard |
06.02.18 | 1e ronde | Sean Hodkin | Anton Matusevich | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Great Britain | I. hard |
Anton Matusevich form & Sean Hodkin form
Anton Matusevich - laatste wedstrijden
M25 Reus - Clay | ||||
07.04.24 Finale | vs. Nicola Kuhn | 7-5, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Remy Bertola | 3-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Julio Cesar Porras | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - scratch | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sean Hodkin - laatste wedstrijden
M25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Emile Hudd | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.04.24 Kwalif. | vs. Tiran Sanghera | 6-75, 3-2, Tiran Sanghera - scratch | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naran Bahra | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Omar Knani | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. George Gregoriou | 6-3, 1-0, George Gregoriou - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Vincent | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Marcus Walters | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. David Quayle | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Daniel Cox | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Bass | 6-4, 6-74, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Christopher Papa | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jibran Akhtar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Vives Martinez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Adam Heinonen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Kusiewicz | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Anthony Wright | 2-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Trattles | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Akira Santillan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Freddy Blaydes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Henry Searle | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Daniel Cox | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail |