WEDSTRIJD
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Anton Ornberg | Jonathan Stenberg | 6-3, 6-3 | M15 Kalmar | Clay |
STATISTIEKEN
Anton Ornberg | Jonathan Stenberg | |
1e Service % | 51/70 (73%) | 26/66 (39%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/51 (53%) | 14/26 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 16/40 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/66 (55%) | 31/70 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anton Ornberg | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anton Ornberg | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anton Ornberg | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anton Ornberg | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anton Ornberg | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anton Ornberg | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anton Ornberg | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anton Ornberg | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anton Ornberg | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
Sweden
02.11.00, 23 Jaar
02.11.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
21.08.89, 34 Jaar
21.08.89, 34 Jaar
Anton Ornberg vs. Jonathan Stenberg - onderlinge wedstrijden
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Anton Ornberg | Jonathan Stenberg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Kalmar | Clay |
Anton Ornberg form & Jonathan Stenberg form
Anton Ornberg - laatste wedstrijden
M15 Las - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Patrick Maloney | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Donald Young | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Jakob Groener | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Stenberg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sweden F5 - I. hard | ||||
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Johansson | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Sweden F2 - Clay | ||||
13.05.18 Kwalif. | vs. Morgan Johansson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Andersson | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sweden F1 - Clay | ||||
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Taylor | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Jonathan Stenberg - laatste wedstrijden
M25 Falun - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Johannus Monday | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Axel Bergdahl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-2, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Nicolas Kobelt | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thibaut Gadilhe | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-2, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kalmar - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Michael Minasyan | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Ramer Olofsson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.21 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christoffer Solberg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jonkoping - I. hard | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Filip Ingemarson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Jan Zielinski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Edis Nokic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Leevi Saatela | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Richard Solberg | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Robin Thour | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Ornberg | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Karlskrona - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. John Harrison Richmond | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Melker Isaksson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Oslo - I. hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Yitbarek | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sweden F5 - I. hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |