WEDSTRIJD
21.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Anze Arh | Bjorn Nareyka | 2-6, 6-1, 10-7 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Slovenia
14.02.99, 25 Jaar
14.02.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
21.12.99, 24 Jaar
21.12.99, 24 Jaar
Anze Arh vs. Bjorn Nareyka - onderlinge wedstrijden
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Bjorn Nareyka | Anze Arh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
21.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Anze Arh | Bjorn Nareyka | 2-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
07.08.17 | 1e ronde van de kwal. | Anze Arh | Bjorn Nareyka | 7-67, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | Austria F6 | Clay |
Anze Arh form & Bjorn Nareyka form
Anze Arh - laatste wedstrijden
M25 Kiseljak - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Bjorn Nareyka - laatste wedstrijden
M15 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Federico Marchetti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Maximilian Homberg | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
02.08.21 Kwalif. | vs. Gianni Ross | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hannestad | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Novansky | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Anif - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Jarry | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yann Marti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Biro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Grgo Dujmovic | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daiki Yoshimura | 5-7, 0-1, - Bjorn Nareyka - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Amin Oueslati | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Gian Luca Tanner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Mikula | - Bjorn Nareyka - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Omar El-Moslemany | 6-0, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jett Cole | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Gregorio Cordonnier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Gabriel Petit | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Gaubert | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail |