Slovenia
14.02.99, 25 Jaar
14.02.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
06.04.96, 27 Jaar
33666 $
06.04.96, 27 Jaar
33666 $
Anze Arh vs. Mats Hermans - onderlinge wedstrijden
29.07.19 | Kwalif. | Anze Arh | Mats Hermans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Anze Arh form & Mats Hermans form
Anze Arh - laatste wedstrijden
M25 Kiseljak - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Mats Hermans - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
24.11.22 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 Kwalif. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
21.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - scratch | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 Kwalif. | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Basaran Simsek | - Mats Hermans - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail |