China
28.07.01, 22 Jaar
28.07.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Chenhe Li vs. Aoran Wang - onderlinge wedstrijden
geen wedstrijd gevonden |
Chenhe Li form & Aoran Wang form
Chenhe Li - laatste wedstrijden
M15 Tianjin - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Renlong Pang | - | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Elia | 3-6, 7-5, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cheng Han | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hengyang - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Lucas Krainer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shenzhen - Hard | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 7-5, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sheng Tang | 6-76, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Luan - Hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wuhan - Hard | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hao Wu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wuhan - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Bingyu Yu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaoyu He | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
13.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Apuroop Patlolla Reddy | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
06.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Li-Wie Tan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
31.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Haitong Xia | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
USA F34 - I. hard | ||||
24.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Sinn | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
USA F32 - Clay | ||||
15.11.18 1e ronde | vs. Nuno Borges | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
USA F30 - Clay | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Julian Bradley | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
USA F29 - Clay | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Tyler Mercier | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
USA F27 - Hard | ||||
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Galka | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Marson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
China F11 - Hard | ||||
18.07.18 2e ronde | vs. Runhao Hua | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.18 1e ronde | vs. Yuchen Wu (2000) | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
China F10 - Hard | ||||
09.07.18 Kwalif. | vs. Li-Wie Tan | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shenglin Zhuo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
China F9 - Hard | ||||
05.07.18 2e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.07.18 1e ronde | vs. Yong Jia Cai | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
China F6 - Hard | ||||
17.05.18 Kwartfinale | vs. Kento Takeuchi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.18 2e ronde | vs. Chuhan Wang | 0-6, 7-66, Chuhan Wang - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.18 1e ronde | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Aoran Wang - laatste wedstrijden
M15 Yanagawa - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Ryotaro Matsumura | 0-3, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jinpeng Tang | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Jie Cui | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Li Tu | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Yeongseok Jeong | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
20.08.23 Kwalif. | vs. Hanwen Li | 5-7, 0-2, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Jie Cui | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Linang Xiao | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Bingyu Yu | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 2-2, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
02.07.23 Finale | vs. Yan Bai | 2-6, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
01.07.23 Halve finale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | Xiaofei Wang - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, 1-2, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Jeremy Jin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Zhe Li | 1-2, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Jeremy Jin | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail |