WEDSTRIJD
19.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Arjun Kadhe | Elijah Poritzky | 6-2, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
12.08.03, 20 Jaar
12.08.03, 20 Jaar
Arjun Kadhe vs. Elijah Poritzky - onderlinge wedstrijden
19.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Arjun Kadhe | Elijah Poritzky | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Arjun Kadhe form & Elijah Poritzky form
Arjun Kadhe - laatste wedstrijden
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Vilnius Challenger - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Toulouse Challenger - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - scratch | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |
Elijah Poritzky - laatste wedstrijden
M25 Southaven - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Rock | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Mizrahi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rochester - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Thomas George | 2-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Dallas - I. hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Noah Schachter | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Matthew Vos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Huntsville - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Tristan Mccormick | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Vincent Rettke | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. David Krasner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eli Stephenson | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Will Mayew | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Evan Bynoe | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Vos | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Memphis - Hard | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Garrett Johns | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Decatur - Hard | ||||
02.08.22 Kwalif. | vs. Pranav Kumar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Sock | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Jody Maginley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Lorenzo Claverie | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Peter Kuszynski | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Simeunovic | 6-0, 1-0, Stefan Simeunovic - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Velenje - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Palovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeas Paroulek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Trapeznikov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Iacopo Sada | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Vernier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daiki Yoshimura | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |