WEDSTRIJD
19.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Arjun Kadhe | Lorenzo Claverie | 6-73, 6-4, 10-8 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arjun Kadhe vs. Lorenzo Claverie - onderlinge wedstrijden
19.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Arjun Kadhe | Lorenzo Claverie | 6-73, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Arjun Kadhe form & Lorenzo Claverie form
Arjun Kadhe - laatste wedstrijden
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Vilnius Challenger - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Toulouse Challenger - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - scratch | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |
Lorenzo Claverie - laatste wedstrijden
M25 Zapopan - Clay | ||||
13.10.23 Halve finale | vs. Victor Lilov | - Lorenzo Claverie - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-1, 1-0, Juan Carlos Manuel Aguilar - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Luciano Doria | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Ignacio Buse | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Christian Langmo | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Decatur - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Alexander Petrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irvine - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Quinn Vandecasteele | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Quinn Vandecasteele | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Blaise Bicknell | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Rohan Murali | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Ryan Seggerman | 6-3, 6-74, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Isaiah Strode | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Liokossis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Trevor Svajda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huntsville - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 7-64, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 6-73, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |