WEDSTRIJD
26.06.19 | 1e ronde | Arnaud Bovy | Andrea Guerrieri | 6-3, 6-4 | M25+H Arlon | Clay |
STATISTIEKEN
Arnaud Bovy | Andrea Guerrieri | |
1e Service % | 57/90 (63%) | 42/74 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/57 (67%) | 27/42 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/33 (45%) | 10/32 (31%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 2/14 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/74 (50%) | 37/90 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/164 (55%) | 74/164 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arnaud Bovy | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
2-1 | Andrea Guerrieri | |
0-0 | ||
Arnaud Bovy | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Andrea Guerrieri | |
0-0 | ||
Arnaud Bovy | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arnaud Bovy | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Arnaud Bovy | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arnaud Bovy | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-A | ||
Arnaud Bovy | 2-3 | |
0-0, 15-15 | ||
2-4 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Arnaud Bovy | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-4 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Arnaud Bovy | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arnaud Bovy vs. Andrea Guerrieri - onderlinge wedstrijden
26.06.19 | 1e ronde | Arnaud Bovy | Andrea Guerrieri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25+H Arlon | Clay |
Arnaud Bovy form & Andrea Guerrieri form
Arnaud Bovy - laatste wedstrijden
M15 Lambermont - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Romain Faucon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
19.08.22 Kwartfinale | vs. Wilson Leite | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Harold Huens | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Akira Santillan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-76, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Milan Welte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Tim Sandkaulen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
28.05.22 Halve finale | vs. Petros Chrysochos | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.05.22 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Tibo Colson | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Stefan Micov | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Ulcinj - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Tibo Colson | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Petar Jovanovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Andrej Duric | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Hanwen Li | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.22 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.22 1e ronde | vs. Alex Knaff | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.22 Finale | vs. Skander Mansouri | 5-7, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.22 Halve finale | vs. Yanki Erel | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.03.22 Kwartfinale | vs. Mark Lajal | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.03.22 2e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail |
Andrea Guerrieri - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Martin Klizan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Milan Welte | 6-74, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - scratch | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Alessandro Pecci | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Andrea Colombo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |