WEDSTRIJD
03.09.20 | Kwartfinale | Artem Sitak/Igor Zelenay | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | 6-3, 6-75, 10-7 | Ostrava Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Artem Sitak/Igor Zelenay | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | |
1e Service % | 49/68 (72%) | 48/73 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/49 (63%) | 29/48 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 8/25 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/73 (49%) | 26/68 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/141 (55%) | 63/141 (45%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Artem Sitak/Igor Zelenay | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Artem Sitak/Igor Zelenay | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Artem Sitak/Igor Zelenay | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
3-3 | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Artem Sitak/Igor Zelenay | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Artem Sitak/Igor Zelenay | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Artem Sitak/Igor Zelenay | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Artem Sitak/Igor Zelenay | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-2 | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Artem Sitak/Igor Zelenay | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Artem Sitak/Igor Zelenay | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Artem Sitak/Igor Zelenay | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-6 | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Artem Sitak/Igor Zelenay | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 7-3, 8-3, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6, 9-7 | ||
10-7 |
New Zeland
08.02.86, 38 Jaar
180 cm
71 kg
met de rechte hand
08.02.86, 38 Jaar
180 cm
71 kg
met de rechte hand
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Czech Republic
09.10.96, 27 Jaar
09.10.96, 27 Jaar
Slovakia
02.10.82, 41 Jaar
02.10.82, 41 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Czech Republic
24.07.85, 38 Jaar
194 cm
80 kg
met de rechte hand
24.07.85, 38 Jaar
194 cm
80 kg
met de rechte hand
Artem Sitak/Igor Zelenay vs. Zdenek Kolar/Lukas Rosol - onderlinge wedstrijden
03.09.20 | Kwartfinale | Artem Sitak/Igor Zelenay | Zdenek Kolar/Lukas Rosol | 6-3, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | Ostrava Challenger | Clay |
Artem Sitak form & Zdenek Kolar form
Artem Sitak/Igor Zelenay - laatste wedstrijden
Sardinia - Clay | ||||
14.10.20 Kwartfinale | vs. Marcus Daniell/Philipp Oswald | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.10.20 1e ronde | vs. Pablo Andujar/Pablo Cuevas | Pablo Andujar/Pablo Cuevas/Lukas Rosol - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.09.20 1e ronde | vs. Federico Coria/Diego Sebastian Schwartzman | 6-74, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
05.09.20 Finale | vs. Karol Drzewiecki/Szymon Walkow | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.20 Halve finale | vs. Sander Arends/David Pel | 7-64, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.09.20 Kwartfinale | vs. Zdenek Kolar/Lukas Rosol | 6-3, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Andrew Paulson/Dalibor Svrcina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague II - Clay | ||||
26.08.20 1e ronde | vs. Hans Hach Verdugo/David Vega Hernandez | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
19.08.20 1e ronde | vs. Ilya Ivashka/Sumit Nagal | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail |